lutego 13, 2018

Blogerzy we Wro 2018

10 i 11 lutego 2018r. miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerskim, zorganizowanym w moim pięknym mieście- we Wrocławiu.

Blogerzy we Wro 2018

Organizatorką spotkania była mama-sama.pl

Impreza odbyła się w bardzo kameralnym, przytulnym miejscu. "Krzyki Śmiechy CAFE - Centrum Kreatywnego Rozwoju". Lokal mieści się przy ul. Krzyckiej 64A i jest wymarzonym miejscem dla rodziców z dziećmi. Pyszne jedzenie i kącik dla dzieci. Tu na pewno rodzice wypiją spokojnie kawę bez obaw, ze dziecko będzie marudzić, nudzić się itp.


Założenie organizatorki było takie, że na spotkanie możemy (jeśli mamy ochotę i możliwość) przyjść z partnerem i dziećmi. Jest to bardzo wygodne szczególnie jak koś przyjeżdża z daleka całą rodziną.

foto: Bartosz Sobczak


foto: mama-sama.pl

Po przywitaniu przez sympatyczną organizatorkę otrzymaliśmy kawę i przepyszne ciasto. Była chwila żeby się spokojnie przywitać z innymi uczestniczkami. Większość z nich znałam z sieci. Kilka dziewczyn znałam już osobiście, a z częścią dopiero się poznałam. Wszyscy okazali się sympatyczni i taka miła i życzliwa atmosfera trwała przez dwa dni.

foto: mama-sama.pl

Pierwsze warsztaty poprowadziły panie z Programu Partnerskiego Ceneo.pl.
Opowiedziały nam o swoim programie partnerskim. Jak tworzyć kreacje reklamowe, tak aby korzyści były i dla naszych czytelników i dla nas.

Chwila przerwy, pogaduszki i niezwykle ciekawy warsztat z BlogoMarką. Wykład połączony był od razu z przykładami z naszych blogów. Zastanawialiśmy się czym nasze blogi wyróżniają się od innych. Była mowa m.in. o identyfikacji wizualnej.
Otrzymaliśmy cenne wskazówki, ale nie tylko. Mnie osobiście warsztat skłonił do zastanawiania się w jakim punkcie blogowania jesteśmy i jak działać dalej.

Następnie przerwa na obiad.

Wybrałam pyszną zupę pomidorową z grzankami oraz tartę z surówką. Wybór był świetny. Na pewno jeszcze tam wrócę na ten obiad i kawę.
Po przerwie ostatni warsztat, tym razem o fotografii poprowadziła Lady Amarena.
W dzisiejszych czasach wszyscy robimy zdjęcia, więc każdy słuchał z zaciekawieniem.
Było między innymi o podziale fotografii, ustawieniach lustrzanki, a na koniec zadanie do wykonania.

Mimo, że spotkanie trwało długo, nie mogłam doczekać się kolejnego dnia.

Niedziela rozpoczęła się podobnie- od kawy i rozmów.

Tym razem prelekcje rozpoczęły panie z rynkowej nowości "Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów".
Opowiadając nam o swoim projekcie jakim jest gazeta, dały nam tym samym wskazówki jak zabrać się za jakikolwiek inny projekt.
Gazeta okazałą się bardzo interesująca. Jeśli jesteście blogerami to polecam. Na razie na rynku są 3 numery. Znajdziecie tam dużo wskazówek i wiedzy.

Kolejny wykład poprowadził prawnik z Kancelari Prawnych Vertex Securing.

Rozmawialiśmy przede wszystkim o zamieszczaniu wizerunku dziecka w portalach społecznościowych i ogólnie w internecie. Sporo cennych wskazówek co wolno a czego nie.

Następną prelekcję poprowadziła pani z firmy Prouve.

Zapoznałyśmy się ofertą perfum i kosmetyków do pielęgnacji domu. Prouve stawia na piękne zapachy dlatego oczarowało nas wszystkie. Otrzymałyśmy prezenty (jakie będzie w kolejnym poście), a jedna z nas cały zestaw.

Ostatni warsztat poprowadziła organizatorka całej inicjatywy mama-sama.pl

Rozmawialiśmy o autentyczności blogerów. o granicy pokazywania swojego życia. Co można a czego nie powinniśmy robić. Jak znaleźć złoty środek. Było też krótkie ćwiczenie. Przy okazji wywiązała się ciekawa dyskusja, bo okazało się, że każdy tą granicę co pokazać, ma trochę w innym miejscu.

Na zakończenie znów było pysznie- czekał na nas obiad.

Zupa pomidorowa z grzankami, pyszny naleśnik wytrawny z pieczarkami, szpinakiem i serem feta oraz tort.Czas zleciał bardzo szybko a my wyszliśmy dalej "nienagadani". Mam wielką nadzieję, że odbędzie się kolejna edycja!
Dziękuję, że mogłam w tej uczestniczyć.

Wydarzenie wsparli:
Wydawnictwo Pasja - kolorowanki i książeczki dla dzieci
Wydawnictwo Ze słownikiem
miodziki.pl
Program Partnerski Ceneo.pl
Neon N Life
Prouvé
Julek i dziura w budżecie
OgarniamSię
Klocki Blocki
Zdrowie w Tobie -zdrowy baton
Luis Timm - pozytywny tato
Ja, ciąża i cała reszta
Biolonica
Fix Up StudioA jakie fantastyczne były prezenty opiszę w kolejnym poście :)

#blogerzywewro2018 #mamasamaplBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Prawie Idealni , Blogger